בקצרה על ביטוח אובדן כושר עבודה

אחד החששות הגדולים ביותר שיש לנו כבני אדם הוא שביום בהיר אחד נאבד את היכולת שלנו לעבוד, להביא כסף הביתה ולפרנס את עצמנו ואת בני המשפחה.

אובדן כושר עבודה יכול להיגרם בגלל תאונה או מחלה קשה, ואין זה משנה אם מדובר בחוסר יכולת חלקי או מלא, זהו מצב משנה חיים וחייבים להיערך אליו בהתאם. איך? בעזרת ביטוח אובדן כושר עבודה.

לפני מספר שנים הגוף המפקח על עולם הביטוח בישראל ביצע שינוי חשוב וקבע כי חובה שתהיה פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה אחידה לכולם ועליה ניתן להוסיף משתנים נוספים, כל אחד בהתאם לצרכיו האישיים, אך הבסיס של הפוליסה האחידה מגן על כל אדם שאיבד את היכולת שלו לעבוד ב- 75% מהשכר המבוטח.

אם אתם שכירים, ביטוח אובדן כושר עבודה בסיסי יפצה אתכם בכל חודש בסכום שעומד על 75% מהשכר הממוצע שלכם. זה נקבע על פי השכר הממוצע ב- 12 החודשים האחרונים שקדמו לאירוע בו איבדתם את כושר העבודה, או בשלושת החודשים האחרונים לפני אירוע. אתם תקבלו את השכר הממוצע הגבוה מבין השניים.

במידה ואתם עצמאים, סכום הפיצוי החודשי יקבע לפי 75% מההכנסה הממוצעת שלכם במשך 12 חודשים עד למועד בו איבדתם את היכולת לעבוד. 

כל מה שאנו יכולים לאחל לכם הוא שלעולם לא תצטרכו להפעיל את ביטוח אובדן כושר עבודה, אבל במקרה וחליתם או נפצעתם, ההמלצה הראשונה החשובה שלנו אליכם היא

לאסוף כל תיעוד רפואי שיהיה בידכם המעיד כי אינכם כשירים לעבוד. תזכרו, כל תיעוד חשוב, החל מבדיקת רופא, צילומי רנטגן, MRI אוCT . כל הממצאים של בדיקות הדמיה אלו וכל בדיקה אחרת.

המלצה נוספת שלנו אליכם נוגעת לרגע בו תצטרכו להגיע אל ועדה או בדיקה של רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. אל תעשו זאת לבד אלא תדאגו להיות מלווים על ידי בן משפחה או איש מקצוע הבקיא בתחום. 

הסוכנים של ברזילי סוכנות לביטוח ישמחו להעניק לכם טיפים חשובים נוספים ולפרט עוד מה פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה מכילה בתוכה. חייגו עכשיו לטלפון: 09-8995366.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?