בקצרה על ביטוח בריאות

ביטוחי בריאות הם חלק בלתי נפרד מחיינו, פשוט אי אפשר בלעדיהם, גם אם אנו לא זקוקים להם בכל רגע נתון כמו מכשיר הפלאפון או כלי תחבורה בו אנו נעזרים. אבל בזמן מחלה או לאחר פציעה, הם מיד קופצים אל ראש סדר העדיפויות בחיים.

בואו נעשה קצת סדר בדברים. בישראל קיימות שלוש מסגרות שונות הנוגעות לביטוחי בריאות ותשלומים.

ישנו סל בריאות ממלכתי מטעם המדינה, ואנו למדים מה הוא מכיל בכל פעם שבחדשות מספרים על תרופות שנכנסו או שלא נכנסו אל תוך סל הבריאות.

התשלום של הסל הממלכתי יורד לשכירים דרך תלוש המשכורת שלהם, ומי שעצמאי משלם זאת באופן ישיר.

שירות בריאות נוסף מוצע לנו דרך קופת החולים שלנו. שירות זה נועד לספק שירותים שלא נמצאים בסל הבריאות הממלכתי. שירות זה מכונה שב"ן.

לבסוף יש את פוליסת הביטוח הפרטית, מטעם חברת ביטוח כזו או אחרת. הפוליסה הזו נועדה לחזק ולהשלים את כיסוי הבריאות מטעם המדינה וקופת החולים.

נשאלת השאלה, עד כמה פוליסת הביטוח הפרטית הכרחית? בואו נבדוק ביחד.

בביטוח פרטי ישנן תרופות שלא נכללות בסל הבריאות הממלכתי. בעיקר מדובר בתרופות אשר מותאמות באופן אישי עבור כל אחד בנפרד, בהתאם למצבו הרפואי.

במידה ואנו צריכים לעבור ניתוח, בעזרת ביטוח בריאות פרטי יש לנו את הזכות לבחור גם את הרופא/ה המנתחים וגם את המרדים מתוך רשימה ארוכה ומגוונת (רופאים שנמצאים בהסדר עם חברת הביטוח אותה בחרנו). זה לא הכל, יש לנו היכולת לבחור היכן אנו מעדיפים לעבור את הניתוח וגם את המועד.

אגב, ביטוח בריאות פרטי מציע כיסוי גדול ורחב, ולעיתים מלא בכל הנוגע לניתוחים המבוצעים בארץ.

בנוסף ביטוח בריאות פרטי מעניק הרבה יותר אפשרויות של שירותים נלווים, למשל בכל הנוגע לסל הריון, טיפולים רגשיים של הילדים ועוד.

יש השלמות והטבות נוספות שביטוח בריאות פרטי מעניק לכם.

אם קראתם את הדברים ואתם לא בטוחים או לא יודעים מה ביטוח הבריאות הפרטי שלכם מכיל בתוכו. במידה ויש לכם הרגשה כי אתם משלמים עליו יותר מדי כסף בכל חודש, או חושבים שהגיע הזמן לעשות סדר בדברים ולבצע התאמה מושלמת בין סל הבריאות הקיים לבין מה שאתם צריכים באמת, הסוכנים של ברזילי סוכנות לביטוח מתמחים בבדיקת כפל ביטוחים ובנייה של סל בריאות מדויק באופן אישי לכל אחד בנפרד בהתאם לגיל ולמצבו הרפואי תוך כדי הוזלת עלויות.

חייגו אלינו עכשיו לטלפון 09-8995366, או השאירו פרטים ונשמח לסייע לכם להגן על בריאותכם, ולהתאים את סל הבריאות שלכם.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?