בקצרה על ביטוח דירה

באחד מלהיטיו הגדולים ביותר, אריק איינשטיין שר על כמה הוא אוהב להיות בבית, עם התה והלימון והספרים הישנים, עם אותה האהובה ועם אותם ההרגלים. ולא רק בשיר אלא גם בחיים עצמם, ביתנו הוא מבצרנו. המקום שאנחנו הכי הרבה אוהבים ומרגישים נאהבים, הבית מגונן עלינו מפני כל העולם.

אך מה לעשות ולעיתים גם בתוך הבית החם יכולות לצוץ בעיות, ואם אנחנו לא דואגים לבטח את הבית, בזמן אמת זה יכול לעלות לנו הרבה מאוד כסף ולהיות בעוכרנו.

מה למשל? תארו לכם שפתאום בערב אחד צינור מים התפוצץ והדירה שלכם התמלאה במים? עד שמצאתם אינסטלטור הכל מסביב מוצף, הרהיטים ומכשירי חשמל נהרסים, שלא לדבר על הבלאגן שישרור במשך כמה ימים שבהם ישברו קירות, יחפרו בתוך המרצפות על מנת לגלות את מוקד הנזילה. מדובר בנזק של אלפי שקלים שיכול אף להאמיר לעשרות אלפי שקלים ויותר.

אין זה משנה אגב אם מדובר בדירה חדשה או ישנה, המקרים הללו תמיד קורים. לשם כך צריך להקדים תרופה למכה ולבטח את הבית.

ביטוח דירה מתחלק לכמה פרקים. בראש ובראשונה ביטוח מבנה שכולל בתוכו את נזקי הצנרת השונים ומקרי קיצון כגון שריפות, נזק כתוצאה מפיצוץ של בלון גז ועוד.

בימים אלו כאשר המומחים צופים כי בשנים הקרובות מדינת ישראל תתמודד עם נזקי רעידת אדמה, ניתן להוסיף כיסוי שנוגע גם במידה ויגרם נזק כתוצאה ממקרה שכזה.

כיסוי נוסף נוגע לתכולת הבית. נכון, ברוב הפעמים אנחנו זוכרים לנעול את הדלתות וכיום יש גם לא מעט אמצעי הגנה, אך במידה ונכנסים אל תוך הסטטיסטיקה בה פרצו לביתכם, מומלץ לבטח את הציוד החשוב והיקר שלכם מבעוד מועד. בין אם מדובר במכשירי חשמל או בתכשיטים ויהלומים. כך שבמידה והם נגנבים או שנגרם נזק לתכולה, תוכלו לפחות לקבל החזר כספי שימתיק עבורכם את הגלולה.

ישנו כיסוי נוסף, ביטוח צד ג'. כמו כל עם ישראל, סביר להניח שגם אתם אוהבים לארח בביתכם בני משפחה ובשעות אחר הצהריים קופצים לשחק גם החברים של הילדים מבית הספר.

במידה ומישהו מהם מחליק ושובר את היד או את הרגל, שלא לדבר על נזק גופני חמור יותר, עלות הטיפולים יכולים ליפול עליכם במידה ותתבעו זאת מאחר והנזק נגרם בתוך הבית שלכם. ביטוח צד ג' למעשה מגן ומכסה פגיעות גוף של האורחים השונים, כך שלא תצטרכו לשלם את עלות הטיפול הרפואי שיבוא לאחר מכן. 

כל זה על קצה המזלג, קיימים כיסויים נוספים שביטוח דירה כולל. החוכמה היא לעשות התאמה מדויקת בין תכולת הדירה וסגנון חייכם לבין הביטוח שאתם צריכים. המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח

מחכים לשיחת הטלפון שלכם כדי לבצע את ההתאמה הזו בדיוק.

אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 09-8995366.

ביטוח דירה
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?