בקצרה על ביטוח חיים למשכנתא

הידעתם כי בשנת 2021 סך היקף המשכנתאות בישראל חצה בפעם הראשונה את רף ה- 100 מיליארד, ועמד על סכום סופי של כ- 116.09 מיליארד שקלים.

הנתונים הללו כלל לא מפתיעים, הסיכוי לקנות היום נכס למגורים ללא עזרה של משכנתא שואף לאפס.

אך במידה ומצאתם את הדירה שמתאימה לכם, הצלחתם לחסוך בצד סכום התחלתי שעליו אפשר להוסיף משכנתא וקיבלתם מהבנק אישור על ההלוואה, שיהיה בשעה טובה. אבל כדי שהעסקה תהיה מושלמת מכל היבטיה, נותר לכם לבצע דבר נוסף – לרכוש פוליסת ביטוח חיים. אתם בטח שואלים מה הקשר בין הדברים?

קודם כל מדובר בפעולה המחויבת על פי חוק בישראל, לכן זו גם דרישה של הבנק שהסכים להעניק לכם משכנתא. כמו כן מדובר באינטרס אישי שלכם. כיוון שמדובר בהלוואה ארוכת שנים, 20 בממוצע, צריך לקחת בחשבון מקרה קיצוני שבו הלווה של המשכנתא – אתם, הולכים לעולמכם בגלל מחלה או תאונה.

במצב קיצוני שכזה, הבנק יקבל את סכום ההלוואה שטרם שולמה מחברת הביטוח. תשלומי המשכנתא ייעצרו באופן מיידי, כך שבני המשפחה (בעל/אישה/הילדים) לא יצטרכו עוד לשלם עבור המשכנתא ויישארו עם הנכס למגורים. במידה ובפוליסה נשאר סכום כסף עודף, הוא יעבור אל בני המשפחה.

מדובר בפתרון הוגן שאף אחד לא רוצה להגיע אליו, אבל כזה שצריך לקחת בחשבון.

ישנם משתנים נוספים שצריך להתייחס אליהם, למשל, אם במהלך חיי המשכנתא ביצעתם שינויים כאלו ואחרים, כמו מחזור של משכנתא, אתם חייבים להודיע על כך לחברת הביטוח שדרכה רכשתם את פוליסת ביטוח החיים.

ישנו גם נושא של ביטוח מבנה למשכנתא שמכסה נזק שנגרם כתוצאה מאירועים המצוינים בפוליסה. על כל אלו ועוד סוכני הביטוח של ברזילי סוכנות לביטוח המתמחים בפוליסת ביטוח חיים הנוגעת למשכנתא ישמחו לספר ולהסביר.

אתם מוזמנים להתקשר אליהם עכשיו, טלפון 09-8995366. 

מומלץ לעשות זאת על מנת לשמוע על כל האפשרויות שלכם ולוודא כי לצד ההתרגשות על הדירה החדשה, תהיו מבוטחים על פי צורכיכם.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?