בקצרה על ביטוח חיים

אוכלוסית ישראל גדלה בקצב הדרגתי, ולפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה האחרונים, המדינה מונה כיום כ- 9,449,000 תושבים. יחד עם זאת אף אחד לא חי לנצח, ועל פי הרישומים במהלך שנת 2021 הלכו לעולמם כ-51 אלף איש. חלקם מתו מוות טבעי, אחרים נפטרו בעקבות מחלה, והיו גם מי שנהרגו בתאונה. כל מקרה של מוות הוא עצוב, כואב ומפרק את המשפחה, אבל זהו חלק בלתי נפרד ממעגל החיים, בשלב מסוים כל אחת ואחד מגיעים אל סוף דרכם.

באופן טבעי הדבר האחרון שלמישהו יש ראש ורצון להתעסק איתו כאשר אחד מבני המשפחה הולך לעולמו אלו הם ענייני כספים, אבל אין ברירה. בשלב הראשון משלמים על חלקת קבר (אם זה לא נעשה קודם לכן) ולאחר מכן יש את עניין המצבה, כספים קטנים בסופו של דבר, אבל לאחר מכן עולה על הפרק נושא נוסף – ביטוח חיים.

ביטוח חיים למעשה מעניק פתרון פיננסי של הנפטר לאחד או לחלק מבני המשפחה הקרובה. מדובר בסכום כסף גדול שיש באפשרותו לעזור כלכלית ולעיתים אף לשנות חיים.

בשוק קיימים מספר סוגים של ביטוחי חיים, חלקם יכולים להיות בגדר נספחים למוצרים אחרים, וחלק כמוצרים עצמאים העומדים בפני עצמם. כאשר המבוטח הולך לעולמו, המוטבים שנקבעו על ידי בעל הפוליסה מקבלים את סכום הביטוח שנקבע מראש.

מה צריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים ביטוח חיים?

קודם כל לא כדאי לנסות ולא לדייק בכל הנוגע למצב הרפואי. אם חליתם במחלה קשה קודם לרכישת הביטוח, אין טעם שתסתירו זאת כאשר תצטרכו לענות ולמלא שאלון על מצבכם הבריאותי. במידה ותעשו זאת, חברות הביטוח יכולות להוכיח זאת ולא לשלם או לשלם חלקית את דמי הביטוח לאחר המוות.

במקרה מוות, המוטב מטעם המבוטח שהלך לעולמו יכול לקבל פיצוי כספי מכל פוליסות ביטוחי החיים שהמבוטח רכש לאורך חייו, אבל לפני שאתם ממהרים לרכוש מספר ביטוחי חיים גם יחד, קחו בחשבון כי לעיתים הפרמיות עלולות להיות יקרות, כך שצריך למצוא את האיזון הנכון והמשתלם ביותר.

קיימים משתנים נוספים שכדאי לקחת בחשבון. מחלקת ביטוחי החיים של ברזילי סוכנות לביטוח תשמח לעשות עבורכם סדר, ולהתאים לכם את ביטוח החיים על פי צורכיכם על מנת שיבטיח את עתידם הכלכלי של יקירכם במידה והגורל רצה אחרת. חייגו עכשיו, 09-8995366 ובתקווה שלא יהיה צורך להפעיל את ביטוח החיים עוד שנים ארוכות.

ביטוח חיים
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?