בקצרה על ביטוח מחלות קשות

חדשות מעודדות הן כי תוחלת החיים הממוצעת בישראל (גיל 83) היא מהמובילות בעולם והיא נמצאת בעלייה מתמדת. אחת הסיבות העיקריות לכך זו מערכת הבריאות שלנו שנחשבת לאחת המתקדמות בעולם, וכמובן פיתוח של תרופות חדשות מצילות חיים.

למרות זאת קשה להסביר במילים את תחושת המועקה הפנימית והפחד כאשר אנחנו או מי מיקירנו מקבלים את הבשורה כי חלה במחלה קשה. ברגעים הראשונים זה מרגיש כאילו הקרקע נשמטת מתחת לרגלינו.

כדי להתמודד עם ההלם ולא לאבד עשתונות, מומלץ להכין תוכנית מגירה מסודרת מבעוד מועד, ודרכה להפחית מספר כאבי ראש ברגע האמת.

בראש ובראשונה מדובר בתוכנית כלכלית. עם כל הקדמה של מערכת הבריאות בישראל וסל התרופות הקיים, לא כל התרופות מצילות החיים נכנסות אליו וישנן מחלות הדורשות טיפול נלווה נוסף. 

כאשר צריך לקנות את התרופות הללו או לדחוף לעבור טיפולים חדשים, לקבל חוות דעת ממומחים בחו"ל ועוד, מדובר במעמסה פיננסית שרוב רובם של האנשים אינם יכולים לעמוד בה ללא עזרה.

לשם כך בדיוק קיים ביטוח מחלות קשות. 

במידה ואנחנו או מי מבני המשפחה שלנו חלה במחלה קשה שנכללת בתוך הפוליסה של ביטוח מחלות קשות, הביטוח מעניק סכום כסף גדול מאוד פטור ממס, בעזרתו ניתן להתמודד עם ההוצאות השוטפות בעת מצב חירום רפואי ששינה את מהלך החיים הרגיל.

כמו כל ביטוח אחר, גם ביטוח מחלות קשות נעשה בהתאמה אישית. גיל המבוטח (יש גם ביטוח מחלות קשות לילדים) מצב רפואי, אורח חיים ועוד.

גם אם יש בידכם ביטוח מחלות קשות, קחו בחשבון כי לאורך השנים הפוליסות עברו כמה וכמה שינויים ברשימת המחלות המכוסות ובהגדרת הסיכוי הביטוחי, לכן אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח, ולוודא כי פוליסת ביטוח המחלות הקשות שלכם אכן מותאמת לשינויים הללו. זה יכול לחסוך עבורכם כסף מיותר, ובעיקר להגן על עצמכם והיקרים לכם בצורה הרבה יותר טובה במקרה הצורך. 

פוליסת מחלות קשות נותנת פתרון פיננסי למצוקה כלכלית שאפשר להיקלע אליה כתוצאה מגילוי מחלה קשה.

לבדיקה של פוליסה קיימת או לרכישת פוליסת ביטוח מחלות קשות, חייגו: 09-8995366 ונשמח לעומד לרשותכם.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?