בקצרה על ביטוח נסיעות לחו"ל

אין זה משנה כמה פעמים כבר ביקרתם מעבר לים, טיסה ליעד כזה או אחר בעולם תמיד מעוררת התרגשות. גם אם מדובר בנסיעת עבודה, בטח ובטח כשיוצאים לטיול וחופשה.

לאחר שוידאתם כי יש לכם מזוודה מספיק גדולה, דרכון בתוקף, קניתם כסף זר והזמנתם מלון מפנק, יש דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון – ביטוח נסיעות לחו"ל.

נכון, כל אחד מאיתנו לוקח איתו אקמול, אופטלגין, קל-בטן וכמה פלסטרים, בטח תרופות שנוטלים באופן יומי, אבל כדי לטוס בראש שקט עדיף לא להשאיר דבר ליד המקרה.

ביטוח נסיעות לחו"ל דואג שתוכלו לכייף בראש שקט, כי במידה וישנו צורך לקבל טיפול רפואי רחב יותר, בעקבות פציעה או תחושת חולי קיצונית, צריך לקנות תרופות, לראות רופא, להתאשפז בבית חולים מקומי ובמקרים קיצוניים אף לחזור לארץ בטיסת חירום, ביטוח הנסיעות יכסה את כל העלויות הללו.

החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נשים בהריון, חולים במחלה כרונית או בני הגיל השלישי כפולה ומכופלת.

אל תגידו לי זה לא יקרה! כי ללא ביטוח נסיעות אתם יכולים לשלם הון תועפות עבור טיפול רפואי במדינה זרה, ועשרות אלפי ישראלים שנכוו בעבר יכולים להעיד על כך.

ביטוח נסיעות לחו"ל נוגע לא רק בהיבט הרפואי אלא יכול לבטח דברים נוספים. למשל ביטוח של תיקים או מזוודות שאבדו בדרך או נגנבו. 

למי מאיתנו לא קרה שלאחר טיסה וביקורת דרכונים, דווקא המזדווה שלו לא עלתה על המסוף אלא הלכה לאיבוד בדרך לא דרך? 

וגם אם בסופו של דבר נמצאה האבדה, היא הגיעה באיחור שגרם לעוגמת נפש. ובכן, בזכות הביטוח אפשר לקבל לקבל על כך פיצוי כספי.

היום אי אפשר לנסוע בלי מכשירי חשמל חשובים, כמו מצלמות או מחשבים. וגם אותם ניתן וכדאי לבטח. אגב, ניתן להרחיב את הביטוח גם עבור טלפונים סלולריים במידה ואלו אבדו או נגנבו. 

לסיכום הדברים, ברוב המקרים טיסות וטיולים בחו"ל עוברים ללא בעיה יוצאת דופן, ואנחנו כאן לא על מנת להפחיד אתכם, אולם קרו מקרים בעבר וחובה להיערך בהתאם לכל תרחיש. 

לכן לפני שאתם מגיעים אל מסע קניות של בשמים חדשים בדיוטי פרי, על מנת שהמסע כולו יהיה מושלם, חייגו לטלפון: 09-8995366 ושוחחו עם המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח. ספרו להם לאיזה יעד אתם טסים, מה מהות הנסיעה, חופשה או עבודה? האם ישנם דברים שכדאי לקחת בחשבון? כי כל פרט קטן יכול להיות חשוב ברגע האמת. 

כשתחזרו, אל תשכחו לספר לנו איך היה.

ביטוח נסיעות לחו"ל
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?