בקצרה על ביטוח סיעודי

אימרה ידועה בקרב סוכני הביטוח היא שביטוחים עושים כשבריאים, גם אם מאוד קשה לחשוב בזמן נתון כאשר כוחנו במותנינו, כי יום יבוא ונצטרך עזרה של אחרים. אך המציאות חזקה יותר ולשם כך נועד הביטוח הסיעודי – אחד הביטוחים החשובים ביותר שזקוק לו האדם.

תוחלת החיים של אוכלוסיית העולם גדלה ומתבגרת בזכות תרופות וניתוחים מתקדמים, אך בסופו של דבר הטבע עושה את שלו ובשלב מסוים בני הגיל השלישי, מי שחלו, או מי שנפצעו בצורה קשה בגיל צעיר יותר, לא יכולים לשרוד ולהתקיים בלי סיוע נלווה.

זה לא קל  לראות את ההורים שלנו זקוקים לחסדם של מטפלים, אך אין צורך ליפות בכוח או להתעלם מהמציאות, אלא להבטיח את כבודם של היקרים לנו גם בזמנים קשים.

אם שמעתם על ביטוח סיעודי אך אינכם בטוחים במה בדיוק מדובר ומה הוא כולל, השורות הבאות יעשו עבורכם סדר.

אדם המוגדר כחולה סיעודי הוא כזה שאינו יכול לבצע מספר פעולות בסיסיות ויומיומיות באופן עצמאי. כמו לקום מהמיטה, להתלבש או להתפשט. לעשות מקלחת. להחזיק במזלג ולאכול, או להחזיק בכוס ולשתות. מי שאינו יכול לשלוט בצרכיו או להתנייד ממקום למקום.

מי שעוד נכנסים תחת הקטגוריה הזו הם מי שחולים במחלות קשות כמו אלצהיימר, פרקינסון או דמנציה.

עכשיו בואו נשים את הקלפים על השולחן. בישראל קיים המוסד לביטוח לאומי. אנחנו מפרישים למוסד הזה סכום כסף בכל חודש לאורך השנים, בהנחה שהוא ידאג לנו בדמות קצבה כספית בגיל מבוגר, כשאנו או היקרים לנו הופכים להיות לנזקקים. בפועל מדובר בסכום כסף מועט ומעליב שאי אפשר להתקיים בזכותו בכבוד או בכלל. 

להוציא את המדינה שעוזרת באופן מינימלי ביותר, ישנן שתי אפשרויות נוספות הנוגעות בביטוח סיעודי.

האחת מטעם קופת החולים. זו קושרת קשר עם אחת מחברות הביטוח השונות ומוכרת את הפוליסה לקהל לקוחותיה. קחו בחשבון כי ביטוח סיעודי שכזה ניתן במשך 5 שנים בלבד! זהו נתון חשוב. הרי אף אחד שמוגדר כסיעודי לא "מחלים" יום אחד. להיפך, מצבו ממשיך להידרדר עם השנים.

"אל תשליכני לעת זיקנה, ככלות כוחי אל תעזבני" הוא לא רק פסוק מספר תהילים שהפך לשיר מצליח ואהוב. זוהי החובה שלנו לדאוג למבוגרים, ולהבטיח את עתידנו שלנו כשאנו מזדקנים. ביטוח סיעודי נועד בדיוק עבור המטרה הזו. בשיחת טלפון עם אחד מנציגי הביטוח הסיעודי מטעם ברזילי סוכנות לביטוח תקבלו את כל הפרטים הנלווים והחשובים בנוגע לביטוח סיעודי שהוא בגדר מציל חיים. חייגו עכשיו:

09-8995366.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?