בקצרה על ביטוח עסקים

אם בכל הנוגע לביטוח דירה כתבנו כי 'ביתנו הוא מבצרנו', מה ניתן לכתוב על ביטוח לבית העסק שלנו? שהוא לא פחות חשוב!

העסק הוא מקור הפרנסה שלנו ושל העובדים שלנו ומהווה את המקום בו אנו מבלים במשך שעות ארוכות במשך היום, לעיתים לא פחות מאשר הזמן הפנוי שלנו בבית.

כדי להנעים את השהייה בעסק בזמן העבודה אנו דואגים שהסביבה תהיה יפה, נקייה, נוחה ומפנקת. החל מאזור המטבח, פינת הקפה, דרך השירותים וכמובן סביבת העבודה עצמה, מול המחשב, בקומת המחסנים וכד'.

בדיוק כמו בפוליסת ביטוח קבלנים כך גם בכל הנוגע לביטוח עסקים, אין מדובר במוצר מדף כללי שמתאים לכולם, אלא הפוליסה צריכה להיבנות על פי רמת הסיכון שקיימת בכל עסק בנפרד, כאשר בסך הכל ביטוח עסקים כולל בתוכו 12 סעיפים שונים.

למשל, אם מדובר במחסן ובו ציוד שיכול להידלק בקלות, יש לשים דגש על סעיף שלוקח בחשבון שריפות.

אם מדובר בחנות ובה פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים, יש צורך לכלול סעיף שתפקידו לבטח את ערכם של המוצרים במידה ואלו נגנבו.

אם מדובר במשרד ועסק שמתבסס על מידע פנימי שנמצא בתוך מחשבים, כדאי לבטח אותו בנוגע לציוד האלקטרוני עצמו ולמאגרי המידע שבתוכו בגין סיכוני סייבר שונים.

בדיוק כפי שיש בביטוח דירה סעיף צד ג' שלוקח בחשבון אפשרות שאחד האורחים יפגע בטעות באופן פיזי, כדאי לזכור שגם העובדים/פועלים יכולים להיפצע במקום העבודה. כדי לא לשלם על כך פיצויים ישנו סעיף 

שנועד לכסות את האחריות כלפיהם – ביטוח חבות מעבידים. 

לא רק העובדים מגיעים אל בית העסק, אלא גם מי שהוזמנו לפגישת עבודה או כמובן לקוחות שבאו לקנות מוצר או לקבל שירות. עבורם ישנו סעיף ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

הצוותים המקצועיים של ברזילי סוכנות לביטוח ישמחו לשוחח איתכם, לשמוע באיזה עסק מדובר ולבנות עבורכם פוליסת ביטוח עסקים שבזכותה יהיה לכם ראש שקט בזמן העבודה, וגם מחוץ לשעות הפעילות בעסק. הם זמינים עכשיו לשיחה בטלפון: 09-8995366.

ביטוח עסקים
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?