בקצרה על ביטוח קבלנים

בחודשים האחרונים חלה עלייה מטרידה במספר ההרוגים בקרב פועלי הבניין ברחבי הארץ. מדובר במגמה הנמשכת כבר מספר שנים, וסוף סוף היא החלה לקבל פרסום ארצי במטרה להוביל לשינוי.

יחד עם זאת לאורך השנים באזורי הבנייה השונים יש עוד מאות פציעות גוף שונות של פועלי בניין שלא מקבלות כותרות והציבור הרחב לא מודע להן. כל מי שעובד בשטח ופעיל בתחום הנדל"ן מכיר. לכן לפוליסת ביטוח עבור עבודות קבלניות יש חשיבות גדולה במיוחד.

אין זה משנה באיזה סדר גודל של פרויקט מדובר, החל משיפוץ של דירה ועד להקמה של בניין מגורים או מבני תעשייה, אלו יכולות לגרום לנזקים בגוף ונפש ולתשלום פיצויים של מאות ואף מיליוני שקלים במידה והקבלן, היזם וגם מי שבונה/משפץ את ביתו באופן פרטי אינם מבוטחים כראוי.

ביטוח קבלנים מיועד לקבלנים, יזמים, בעלי מקצוע שונים וגם למי שהזמין אותם לבצע את העבודות (האזרח הקטן). לכן בכל פרויקט הנדסי כזה או אחר, הקבלן והיזם חייבים על פי חוק להציג פוליסה של עבודות קבלניות בפני מי שהזמין אותם לבצע את העבודה בשטח. בלי ביטוח שכזה אסור לתת להם אור ירוק להתחיל לעבוד. אחרת מדובר בעבירה פלילית.

אל תקלו ראש, אילו פועל מטעם קבלן מסוים מגיע אליכם הביתה והוא נפצע בזמן העבודה, נופל מסולם, מתחשמל וכד', במידה ולקבלן אין ביטוח קבלנים, אותו פועל יכול לתבוע גם אתכם בסכומי עתק.

הפוליסה של ביטוח קבלנים כוללת כיסוי מפני נזקים שיכולים לקרות למבנים ולרכוש בזמן הפרויקט כתוצאה מהעבודות, כולל ביטוח כלפי צד ג'.

ביטוח קבלנים איננו מוצר מדף. כיוון שכל פרויקט בנייה שונה לגמרי האחד ממשנהו, יש צורך לבנות את הכיסוי הביטוחי בצורה מדויקת בהתאם לסוג העבודות, פרק הזמן ועוד.

כולנו תקווה כי אף אחד מכם לא יכנס אל תוך הסטטיסטיקה העצובה של נפגעי עבודות בנייה, אך בגלל שמדובר בתחום שבו יש לא מעט סיכונים, חשוב מאוד להיות מבוטחים בביטוח קבלנים.

נציגי ברזילי סוכנות לביטוח מתמחים בהתאמה יצירתית של ביטוח קבלנים עבור כל סוגי עבודות הבנייה השונים. לפרטים נוספים חייגו לטלפון: 09-8995366.

ביטוח קבלנים
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?