בקצרה על ביטוח תאונות אישיות

זה בדרך כלל קורה בשנייה אחת של חוסר תשומת לב ואנחנו נפצעים. מחליקים באמבטיה, נחבלים ברכיבה על האופניים, נופלים מהכסא או הסולם בשעה שמבקשים להחליף נורה בתקרה. מקבלים מכה כואבת בעת משחק כדורגל או כדורסל, ולעיתים בגלל חוסר זהירות כשמכינים אוכל במטבח. קרי אירוע שנגרם כתוצאה מגורם חיצוני בלתי צפוי.

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח שעומד בפני עצמו וניתן להוסיף אותו לביטוחים נוספים שיש ברשותכם. תפקידו להעניק פיצוי כספי במקרה ועברתם תאונה כלשהי. הכיסוי של ביטוח זה כולל לא רק פיצוי בגין פציעה, אלא גם במידה ואיבדתם את היכולת לעבוד כתוצאה מהתאונה או סובלים מנכות מסוימת בעקבותיה, הפוליסה כוללת גם כיסוי כתוצאה ממוות עקב תאונה. באירועים אלו הלקוח זוכה לפיצוי כספי.

אם השורות האחרונות מזכירות לכם במשהו כאילו מדובר בביטוח בריאות, אסור לטעות. ביטוח תאונות אישיות לא מכסה טיפולים רפואיים נלווים בדמות תרופות, ניתוחים וכד', אלא במידה ועברתם תאונה כזו או אחרת, תקבלו את סכום כסף המופיע בפוליסה אותה רכשתם.

דגשים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בכל הנוגע לביטוח תאונות אישיות. ישנן פוליסות שאין להן תאריך סיום או שהן מתחדשות באופן אוטומטי בכל שנה מחדש, ויש כאלו שהתוקף שלהן מסתיים לאחר שנה אחת בלבד. יש ביטוחים המיועדים במיוחד למי שהם עדיין תלמידים במוסדות החינוך.

כדאי מאוד לבצע התאמה מדויקת לביטוח שאתם רוכשים ולוודא מול סוכני הביטוח שלכם מה בדיוק הפוליסה כוללת מבחינת החרגות. לסיכום הדברים, ביטוח תאונות אישיות מורכב הרבה יותר מכפי שהוא נשמע. על מנת לוודא כי אתם מבינים את כל הפרטים הקטנים שיעשו עבורכם את ההבדל בין עוד ביטוח לכזה המותאם על פי צורכיכם, המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח עומדים לרשותכם בטלפון:  09-8995366.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?