בקצרה על פוליסות חיסכון פרט

בדרך כלל כשחושבים על תכנון פיננסי עתידי, מתכוונים לרגע בו נפרוש ממקום העבודה או המקצוע שלנו בחיים, ונבקש להיעזר בסכום חודשי קבוע שיאפשר לנו לחיות חיי רווחה נוחים גם בגיל הזהב. אולם עד לגיל הפנסיה יש לא מעט רגעים ש"עולים" לנו כסף, המון כסף,  וצריך לחשוב גם עליהם בדרך. 

מה למשל? כיום חלק גדול מחגיגות בת ובר מצווה כוללים בתוכם הפקות ענק – בוק בת מצווה לבנות וטיול כדורגל באירופה לבנים, וזה בלי קשר למסיבה חגיגית באולם אירועים אליו מוזמנים החברים מבית הספר ושאר בני המשפחה.

חלק גדול מההורים רוצים לעזור לילדיהם ולשלם עבורם את שכר הלימוד באוניברסיטה, כך שלא יצטרכו לעבוד בעבודות מזדמנות על מנת שהראש שלהם יהיה פנוי אך ורק ללימודי התואר. כאשר אחד הילדים עומד להתחתן, יש רצון לממן את החתונה או לפחות להעניק מתנה נכבדה לזוג הצעיר, משהו שיעזור להם להתחיל לבנות לעצמם את החיים. לעיתים מדובר בקנייה של רכב חדש ויוקרתי או רצון לעשות טיול גדול מסביב עולם.

בדיוק עבור המטרות הללו ישנן פוליסות חיסכון פרט. בשונה מקרן פנסיה או ביטוח מנהלים שבהם לא מומלץ לגעת עד לפנסיה, פוליסות החיסכון מיועדות לפרקי זמן בינוניים ויש להן יתרונות רבים. ניתן למשוך את הסכום שנצבר בכל עת, בסכום הוני חד פעמי או לבצע משיכות חלקיות כשצריכים, שנקראות אנונה חודשית.

סכומי ההפקדה עבור פוליסות חיסכון פרט גמישים לגמרי. ניתן להפקיד כל סכום שרוצים ובכל עת, הכל בהתאם ליכולת ולרצון שלנו.

את הכספים שאתם מפקידים בתוך הפוליסה הזו חברות הביטוח משקיעות בשוק ההון, ואתם אלו שמחליטים באיזה מסלול זה יהיה, סולידי או אגרסיבי יותר, בהתאם לנוחות ולצרכים הספציפיים שאתם מכוונים אליהם. 

נשמע כמו פוליסת ביטוח חלומית, נכון? אנחנו בטוחים כי יש לכם שאלות נוספות, אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו 09-8995366 אל המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח.

פוליסות חיסכון פרט
מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?