בקצרה על ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא אחד מההסדרים הפנסיונים הקיימים בשוק, הוא נועד לעזור לכם לחסוך סכום כסף משמעותי עד שתצאו לפנסיה. בעוד שכל ביטוחי המנהלים זוכים להטבות מס, יש כמה וכמה הבדלים בין הביטוחים המוצעים.

מה עוד כדאי לדעת על ביטוח מנהלים? בראש ובראשונה שרוב התנאים הבסיסיים בפוליסה שלו לא ניתנים לשינוי ומהווים חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח. לכן חשוב מאוד לבדוק מה גובה דמי הניהול שתשלמו. באופן טבעי אלו שונים בין חברת ביטוח אחת לשנייה, כך שיש לכם יכולת להתמקח עד שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, במידה והחלפתם מקום עבודה או את תחום עיסוקכם, כדאי לוודא שהתנאים בביטוח המנהלים שעשיתם יהיו רלוונטים ומותאמים לסוג העסק או מקום העבודה החדש, כמו גם לשינוים רגולטורים שיכולים לצוץ מעת לעת.

כל הכסף שאתם משקיעים בביטוח מנהלים מושקע בשוק ההון. 

הסעיף החשוב ביותר בביטוח מנהלים הוא מקדם קצבה. תפקידו לקבוע את הסכום החודשי שאותו תקבלו מחברת הביטוח ברגע שתצאו לגמלאות. החישוב שלו מאוד פשוט, ככל והמקדם שלכם יהיה נמוך יותר, כך תשלום הקצבה החודשית תהיה גבוהה יותר.

בביטוחי מנהלים שהתחילו עד ה- 31.12.12 מקדם הקצבה מובטח מגיל כניסתו של המבוטח לפוליסה, לאחר ה- 1.1.13 מקדם הקצבה מובטח מגיל 60 והילך של המבוטח.

בואו נעשה רגע חישוב מתמטי פשוט כדי שהדבר יהיה ברור יותר.

לו חסכתם במשך השנים כ- 2 מיליון שקלים ומקדם הקצבה שלכם היה 200, זה אומר שהקצבה החודשית שלכם תעמוד על סכום של 10,000 שקלים.

אתם בטח שואלים את עצמכם, כיצד אפוא מחשבים את מקדם הקצבה? ובכן זה תלוי בריבית התעריפית (גובה הריבית שחברות הביטוח מצפות  להשיג על השקעות הכספים שלהן בשוק ההון) או ריבית תחשיבית (זו מעריכה את התשואה שתשיג קרן הפנסיה לאורך שנות הפרישה שלכם), ובנוסף היא מושפעת גם מתוחלת החיים. ככל שזו עולה כך גם גובה המקדם עולה. ככל שהמקדם עולה, גובה הקצבה יורד.

ההמלצה שלנו היא שלא תנסו לשבור את הראש לבד בכל התחשיבים השונים. כדי ללמוד ולהבין יותר על דמי הניהול ומרכיבי ביטוח המנהלים, צוות מקצועי בברזילי סוכנות לביטוח מחכה לשיחת הטלפון שלכם: 09-8995366.

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?