בקצרה על פנסיה לשכירים

עם יד על הלב, כמה מכם בודקים את תלוש המשכורת שאתם מקבלים ומבינים מה הוא כולל בתוכו? ואם אתם רק מעיפים מבט בתלוש כדאי לוודא שאין טעות בגובה המשכורת, האם אתם יודעים היכן בדיוק נמצאים ומה התנאים של קרנות ההשתלמות והפנסיה שלכם? 

במידה וקראתם את השורות הללו ומעט מתביישים כי לא באמת בודקים או מבינים, אל תרגישו רע. אם גם אתם שמעתם בשיחות המסדרון או בפינת הקפה עובדים אחרים שמשוחחים על קרן פנסיה, ביטוח מנהלים או על קופת גמל והעדפתם שלא להיכנס לשיחה, תדעו כי כך עושים רוב רובם של השכירים בארץ. הם מעדיפים שלא להתעסק באותיות הקטנות של תלוש המשכורת אלא סומכים על המעבידים שלהם, ובטוחים כי אלו מגנים על האינטרס של כל העובדים בצורה הטובה ביותר. בחלק ממקומות העבודה אלו הם באמת פני הדברים, אבל במקרים רבים המציאות שונה. כך יוצא ששכירים רבים אינם מודעים לתנאים שלהם וחמור עוד יותר, הם מגיעים לגיל הפרישה ומגלים כי לא חסכו מספיק כסף בשנות העבודה, רק כדי להתמודד עם מציאות חדשה ולא נעימה בלשון המעטה.

אילו הטבות אתם שואלים? למשל, האם ידעתם שהמדינה מעניקה לשכירים הטבת מס שנתית על החיסכון לקרן הפנסיה? במידה ולא ידעתם זאת או לא מכירים לאילו עוד הטבות אתם זכאים, יש לנו הצעה בשבילכם צרו קשר עם המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח בטלפון: 09-8995366.

הם יערכו עבורכם בדיקה מקצועית. בסופה של הבדיקה אתם תקבלו את כל הפרטים במרוכז, ותוכלו לדעת כמה כסף אתם מפרישים בכל חודש עבור קופות החיסכון השונות (קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל וביטוחים שונים). 

הבדיקה הזו תעזור לנו ולכם לגלות האם אתם זכאים להטבות מס שונות, ולוודא כי אפיקי השקעה והחיסכון בהם אתם נמצאים כרגע הם האטרקטיביים והנכונים ביותר עבורכם, בהתאם לגובה המשכורת ולמשתנים נוספים.

במידת הצורך המומחים של ברזילי סוכנות לביטוח ידריכו אתכם וימליצו כיצד ניתן להגדיל את הטבת המס כמו גם את החיסכון שלכם עבור הוצאות עתידיות וימי הפנסיה.

(לצפייה ב-תקרת הפקדות 2024 פנסיה וקופות גמל).

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?