בקצרה על קרן השתלמות

בדומה לפוליסות חיסכון פרט, גם קרן השתלמות נחשבת לאפיק חיסכון נהדר לטווח בינוני או ארוך עבור עצמאים ושכירים כאחד. מה שהופך את קרן השתלמות לפופולרית במיוחד זוהי העובדה שאין צורך לשלם מס על הרווחים שהצטברו בה לאחר פרק זמן של כ- 6 שנים.

כמו אפיקי השקעה אחרים, גם בכל הנוגע לקרן השתלמות ניתן לבחור במגוון של מסלולי השקעה ואפשרויות בהתאם לרמת סיכון מועדפת.

במידה ואתם שכירים, לצערנו לא ניתן "להכריח" את מקום העבודה לפתוח עבורכם קרן השתלמות למעט מקומות עבודה שכפופים לצווי הרחבה או הסכמים קיבוציים כפי שהחוק מחייב לעשות זאת בנוגע לקרן פנסיה. יחד עם זאת אל תתביישו לבקש זאת כאשר מתדיינים על תנאי העבודה שלכם וזאת עקב הטבות מס רבות שיש לקרן ההשתלמות להציע.

לעצמאים כמובן אין את הבעיה הזאת, הבחירה האם לפתוח קרן השתלמות תלויה בהם בלבד, ומי שלא עושה זאת פשוט מפסיד הטבות מס וחסכון ראוי.

עצמאים שמפקידים סכומי כסף לקרן השתלמות נהנים מהוצאה מוכרת על חלק מההפקדות שביצעו. כמו כן כאשר הם בוחרים למשוך את הסכום שנצבר, ישנו פטור ממס רווח הון עבור ההפקדות שבוצעו במהלך השנה עד לתקרה בחוק. נכון לשנת 2024 זו עומדת על סכום של 20,520 שקלים.

אנשי המקצוע של ברזילי סוכנות לביטוח נמצאים כאן עבורכם כדי לפרט על כל הטבות המס וגם על האותיות הקטנות שיש בקרן השתלמות. לפני שאתם עושים צעד בכיוון, שווה לשמוע ולהתייעץ כדי למקסם את ההזדמנות שהקרן הפנטסטית הזו מציעה. חייגו עכשיו:  09-8995366

(לצפייה ב-תקרת הפקדות 2024 פנסיה וקופות גמל).

מה הלקוחות אומרים עלינו?
רוצים לקבל פרטים נוספים על הביטוח?
השאירו פרטים עכשיו:

הגיע הזמן לעשות סדר

ברזילי סוכנות לביטוח עושה לך בדיקה מקיפה של ביטוחים ותוכניות פיננסיות

התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
Scan the code
היי, איך אפשר לעזור?